Pracant 2014

V současné době pro Vás připravujeme novou verzi Pracanta. Pracant prošel drobnou změnou uživatelského prostředí a přidali jsme nové funkce. Nadále pracujeme na optimalizacích rychlostí a stability na novějších operačních systémech Windows.

Vznikl nový komunikační můstek proti sw AGRA G3 a proti sw POHODA. U všech ostatních funkčních můstků upravujeme kompatibilitu s novými OS, pro bližší informace nás kontaktujte.
Ve vývoji je i univerzální importní datový můstek z formátů CSV a XLS.
Nadále intenzivně pracujeme na nové verzi Pracanta s názvem Výroba OnLine, který je postaven na robustnější databázi firmy Microsoft a nejnovějších technologiích .NET.

Dokončujeme novou verzi terminálů pro sběr dat za využití OS Android.

Připravujeme pro Vás aplikaci pro zaznamenávání odvedené práce na mobilních zařízeních na platformě Android a WindowsPhone ( iOS plánujeme v blízké budoucnosti ).

Náš nový produkt Výroba OnLine Vám přináší nové vlastnosti a možnosti rozšíření. Aplikace používá jako datovou základnu robustní DB firmy Microsoft. Je vyvíjen na moderních technologiích co se týče SW. V současnosti používáme MS Visual Studio 2013, .NET 4 a MSSQL2012. Celý systém je řešený jako modulární a škálovatelný. Výroba OnLine umožňuje provoz ve dvou režimech a to dedikovaný systém u Vás a nebo cloudové úložiště naší firmy. V případě použití cloudového úložiště Vám odpadá investice do nového HW, nebo OS. Jediným problémem se pak stává konektivita k internetu. Velmi rádi s Vámi projdeme možnosti řešení, tak aby Vaše podnikání neutrpělo újmu v případě výpadku, jedné linky.

V průběhu roků 2014 a 2015 dojde k převodu současných uživatelů SW Pracant se zaplacenou aktualizací na SW Výroba Online. K 30.6.2014 bude definitivně zastaven vývoj nových modulů pro SW Pracant a k 31.12.2015 ukončena podpora, kromě závažných systémových chyb ( Netýká se funkčnosti na novějších OS uvedených po tomto datu, včetně jejich upgradů * ). Definitivně bude podpora ukončena k 31.12.2016.
Novou verzi SW Pracant si můžete stáhnout přímo z programu z menu Nápověda – Aktulizace. Aktualizaci lze provést pouze v případě, že máte zaplacenu aktualizaci pro rok 2014.

Pokud Vám program hlásí, že máte již bohužel aktualizaci neplatnou, kontaktujte prosím naše obchodní oddělení a obratem Vám vygenerujeme nové licenční číslo a uvolníme licenci.

Tímto se omlouváme za možné problémy, bohužel vznikly při předchozích aktualizacích a oprava nebyla bohužel možná aplikovat globálně.

Přeji do roku 2014 mnoho úspěchů
S pozdravem Petr Šrámek

* V této době by již měly být na trhu Windows 9, kompatibilita bude zaručena pouze k datu ukončení podpory. Na následné updaty OS Windows již nebude brán zřetel.
Označeno v Evidence výroby

Napsat komentář

Přejít k navigační liště