O nás

Dobrý den,

  Naše firma vznikla sice v roce 2013, ale IT problematice se intenzivně věnujeme již od roku 1988. V současnosti Vám můžeme nabídnout kompletní portfolio služeb týkajících se hardwaru i softwaru různých společností. Máme certifikaci profesionálů pro ekonomický systém Money S3, pro pokladní systém Prodejna SQL a pro restaurační systém Conto společnosti Consulta Burosystems. Pomůžeme Vám i s instalací a obsluhou personálního systému Target společnosti M-Pro.

  Dlouhodobě se zabýváme správou operačních systémů společnosti Microsoft a údržbou a konfigurací SQL serveru společnosti Microsoft.

  Zabýváme se i vývojem a nasazením různých komunikačních můstků mezi informačními systémy za pomocí SQL, DBF, XML, XLS i dalších formátů pro výměnu dat. Pro vývoj používáme programovací jazyky Delphi nebo C# ( podle vhodnosti nasazení ).

  Dokážeme pro Vás navrhnout optimální řešení i co se týče HW jak pracovních stanic, tak i serverů, nebo síťových úložišť. Nakonfigujume Vaši síť a zabezpečíme přístupy k Vašim citlivým datům.

  Pro Money S3, S4 i S5 Vám můžeme nabídnou robustní eshop společnosti MK Solutions, se kterou dlohoudobě úzce spolupracujeme.

Pokud nás naše nabídka oslovila neváhejte nás kontaktovat.

Nejsme bezejmenní schování za firmou. Na spolupráci s Vámi se těší :


Petr Šrámek – HW, operační systémy, sítě, programovaní, Money S3, Prodejna SQL, Conto ( petr@petrsramek.eu )
Lenka Černoušková – Money S3, Target, školení, účetnictví ( lenka@petrsramek.eu )

V posledních 10 letech jste se s námi mohli potkávat jako s konzultanty a školiteli firem CÍGLER SOFTWARE a.s. a CÍGLER SOFTWARE West, s.r.o.

Napsat komentář

Přejít k navigační liště